ПОКАЗ ФІЛЬМУ ЮРІЯ ГРИЦИНИ «VARTA1, ЛЬВІВ, УКРАЇНА»

varta1

Четвер, 21 квітня 2016, 19:00
Показ фільму Юрія Грицини
«Varta1, Львів, Україна»

Центр візуальної культури та «Політична критика» запрошують на перегляд фільму Юрія Грицини «Varta1, Львів, Україна», що відбудеться у четвер, 21 квітня, о 19:00.

Фільм «Varta1, Львів, Україна» став одним із відкриттів XIII Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays, де він отримав нагороду в конкурсі DocuЖиття. Дія фільму відбувається у Львові в перші дні після падіння режиму Януковича. Активісти Автомайдану переймають на себе функції поліційного та репресивного апарату, що самоусунувся від виконання своєї праці. Фільм створено на основі записів перемовин учасників та учасниць Автомайдану за допомогою мобільного додатку-рації Zello. Та найбільш радикальним рішенням, що виводить цей фільм за рамки жанру «фільмів про Майдан», є його візуальний ряд, за допомогою якого Юрій Грицина відтворює не фактичні події, а радше механізми роботи нашої пам’яті.

Після перегляду відбудеться скайп-конференція з автором фільму.

Юрій Грицина – фотограф, студент, антрополог. Мешкає та працює у Львові та Берліні.

Вхід вільний

За підтримки ERSTE Stiftung та Charles Stewart Mott Foundation:
350px-ERSTE_Stiftung_Logo Mott-Logo-PMS-315-and-black

Центр візуальної культури (ЦВК) був створений у 2008 році як майданчик для співпраці між академічними, художніми та активістськими спільнотами. ЦВК є незалежною громадською організацією, що займається видавничою і виставковою діяльністю, науковими дослідженнями, проведенням публічних лекцій, дискусій і конференцій. У 2015 році Центр візуальної культури отримав нагороду Європейської культурної фундації ім. принцеси Марґріт. Центр візуальної культури також виступив організатором Київської бієнале 2015 «Київська школа».

Центр візуальної культури (вул. Глибочицька, 44, 2-ий поверх)

Контакти:

+380676695457 Ганна Циба
+380639535143 Наталка Нешевець