I/Dex (Live). КОНЦЕРТ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ ЕЛЕКТРОННОЇ МУЗИКИ

7 грудня 2012, 20.00 – Muscut та Науково-дослідний центр візуальної культури представляють концерт експериментальної електронної музики в «Тарілці». Учасники концерту: I/Dex, Andrey Kiritchenko, Petrov, Nikolaienko.

Концертна зала Інституту науково-технічної та економічної інформації («Тарілка» біля станції метро «Либідська») збудована у 1971 році за проектом видатного архітектора-винахідника, композитора, музиканта, вченого-фізика Флоріана Юрьєва. Новаторське рішення – розмістити в основі «тарілки» залізобетонну лінзу з металевою банею, дозволило створити приміщення з практично досконалою акустикою. За задумом Юрьєва, там мала розташуватися сферична кінолекційна зала, та світломузичний театр.

«Тарілка» належить до числа найбільш своєрідних споруд «другої хвилі» радянського модернізму, створених між 1961 та 1991 роками. Незважаючи на постійне зростання міжнародного інтересу до архітектурного спадку 60-90-х років XX ст., споруді до цього часу не присвоєно офіційного статусу пам’ятки архітектури, що ставить її подальше існування під загрозу.

Концерт експериментальної музики в «Тарілці» – це не лише нагода випробувати унікальні акустичні розробки 1970 років, але й спроба перетворити «тарілку» з напівзруйнованого й відомого лише у вузьких колах об’єкта на актуальну культурну локацію.

Live:
I/Dex (Mінськ)
http://unsound.pl/en/festival/program/artists/2011/show/385

Andrey Kiritchenko (Харків)
http://www.nexsound.org/wp/akir/

Petrov
http://www.discogs.com/artist/Alexey+Petrov

Nikolaienko
http://muscut.org/nikolaienko

Внесок: 40 грн.

http://www.last.fm/event/3445877+I-Dex+(Live)

Подія на фб: https://www.facebook.com/events/440408746007143/