4-й Міжнародний конкурс «Стоп цензурі!» починає прийом робіт

logo_stop_ukr copy

4-й Міжнародний конкурс «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни» починає прийом робіт

Міжнародний конкурс «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни» відбудеться вчетверте із 22 квітня до 30 травня 2016 року.

Конкурс поєднує активізм та різного роду креативні практики. Традиційно на конкурс приймаються роботи, тематично пов’язані із захистом свободи слова, доступу до публічної інформації, протидією цензурі, а також присвячені спеціальній темі року.

Цьогоріч такою темою стала «Корупція – це…».

Україна, так само як й інші молоді демократії, опинилася в ситуації пробуксовування реформ. Основною перепоною на шляху успішного розвитку стала корупція. Свобода слова, критичне мислення, спільні дії громадян, спрямовані на контроль за владою, здатні змінити ситуацію. Осмислення проблеми та відкритий діалог – перший крок на шляху до змін.

Роботи на конкурс приймаються в п’ятьох категоріях: зображення, текст, вірш, лозунг, мультимедіа.

Особливістю конкурсу є його демократичність – участь може взяти кожен, незалежно від віку, громадянства, освіти.

Подати роботи можна чотирма мовами: українською, кримськотатарською, англійською, російською.

Переможців конкурсу визначатимуть три журі: журі експертів, інтернет-користувачів та спеціальне журі.

До складу журі експертів увійшли: Алім Алієв, співзасновник «Крим SOS», медіа-консультант; Микола Гончаров, дизайнер; Аліса Ложкіна, головна редакторка Art Ukraine; Наталя Синепупова, дизайнерка, Школа візуальних комунікацій; Наталя Соколенко, журналістка, «Громадське радіо»; Анастасія Станко, журналістка, Hromadske.tv; Владислав Троїцький, режисер, продюсер, засновник ГОГОЛЬFEST.

До спеціального журі увійшли представники організацій з протидії корупції та журналісти-розслідувачі: Дмитро Гнап, журналіст, програма «Слідство.інфо»; Олексій Хмара, виконавчий директор Transparency International Україна, Тетяна Пеклун, членкиня правління Центру протидії корупції; Наталя Седлецька, журналістка, програма «Схеми».

У дні конкурсу відбудуться також дискусії та майстер-класи з арт-активізму. Після оголошення рішення журі найкращі роботи експонуватимуться в Києві та регіонах України.

Контакти:
Антон Іванов
050 494 58 30
cenzuri.stop@gmail.com

Організатор:
center ua

Партнери:
stopcensorship2016