Кураторська екскурсія та закриття виставки “СІРИЙ КУБ”

Кадр з фільму Генадія Попеску “Ріка Чорна”

8 жовтня 2017, 17:00

В останній день роботи виставки “Сірий куб” кураторка Катерина Міщенко проведе екскурсію в експозиції: о 17:00 – англійською мовою, а о 18:00 – українською. В рамках закриття відбудеться зустріч з учасником виставки художником Генадієм Попеску (Молдова).

Виставка “Сірий куб” присвячена феномену корупції. Пов’язаний з політичними або соціологічними проблемами, цей феномен має художній потенціал. Перефразування, “евфемізми”, створення таємних знакових систем – ці форми корупційної поведінки можна сприймати як художні техніки, що перетворюють реальність на вигадку. Осмислюючи себе в умовах сірої демократії та сірої економіки, художники та художниці вивчають, як корупційна логіка перекроює тканину соціального, і виводять у поле видимого антропологічний, історичний та естетичний виміри корупції.

Учасники та учасниці: Олександр Бурлака, Леон Кагане, Дана Косміна, Станіслав Мензелевський, Анна Онуфрієнко, Генадій Попеску, Олексій Радинський, Олександр Телюк, Гіто Штеєрл.

Архітекторка виставки – Дана Косміна.

Виставка триває у Центрі візуальної культури до 8 жовтня. Години роботи виставки: вівторок – неділя, 14:00 – 20:00. У понеділок виставка не працює. 

Вхід вільний.

Виставка також буде показана у Харкові (Харківська архітектурна школа, відкриття – 6 жовтня) та Кишиневі (галерея “Бункер”, відкриття – 17 жовтня).

Виставка відбувається в рамках проекту “Bestechend”, що здійснюється у співпраці між Goethe-Institut в Україні та Федеральним центром політичної освіти bpb за сприяння Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

За підтримки ERSTE Stiftung та Charles Stewart Mott Foundation

350px-ERSTE_Stiftung_Logo Mott-Logo-PMS-315-and-black

Інформаційний партнер — Hromadske.UA