«Борітеся – поборете!»

cens_logo_ukr

Розпочався 2-й Міжнародний конкурс «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни»

До початку червня 2014 року приймаються роботи на 2-й Міжнародний конкурс «Стоп ЦензуріІ Громадяни за вільні країни». Тема цьогорічного конкурсу – «Борітеся – поборете!».

Ідея створення конкурсу виникла на зустрічі активістів та журналістів руху «Стоп цензурі!» у червні 2010 року. В 2011 році відбувся 1-й Міжнародний конкурс «Стоп цензурі!», на який було подано 247 постерів, 310 слоганів, 188 віршів та 69 ессеїв. Сайт конкурсу відвідало близько 46 тисяч користувачів з 83 країн світу.

В 2014 році активістами громадської організації «Центр UA» було прийнято рішення проводити конкурс щороку.

Роботи на конкурс приймаються в п’ятьох категоріях: зображення, слоган, вірш, есей, інші формати. Роботи приймаються трьома мовами: українською, англійською, російською.

Участь може взяти кожен охочий, незалежно від віку, освіти і громадянства. До організації конкурсу не має відношення жодна політична сила. Конкурс є інструментом самоорганізації громадянського суспільства. Його мета – ініціювання широкої суспільної дискусії навколо проблем утискання свободи слова, політичної цензури, цензурування творів мистецтва в контексті збереження прав людини.

Географія конкурсу – необмежена, оскільки захист свободи слова, вільний доступ до інформації та боротьба проти цензури є одними з фундаментальних громадянських свобод будь-якої демократичної держави і є актуальними питаннями не лише в Україні, а й в інших країнах молодої демократії.

Роботи приймаються до 5 червня 2014 року. Робота громадського жюрі завершується 10 червня. Тобто, протягом 5 днів посля закінчення прийому робіт триватиме голосування інтернет-користувачів. За результатами голосування громадського жюрі переможцем у кожній категорії стане робота, що набере найбільшу кількість голосів.

11 червня 2014 відбудеться засідання експертного жюрі, яке обере кращих українських учасників конкурсу. 24 червня 2014 року відбудеться церемонія нагородження переможців, а також виставка кращих робіт у одному з публічних просторів Києва. Після завершеня конкурсу розпочнеться громадська компанія, метою якої є просування робіт переможців конкурсу.

http://www.stop-censorship.net/
Сторінка на Facebook
Контакти: cenzuri.stop@gmail.com,
050 494 58 30