Люди

Оксана Брюховецька
Художниця. Дизайнерка і кураторка виставкових проектів Центру візуальної культури. Закінчила графічний факультет Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури. Займається дизайном журналів і книг.

Сергій Климко
Куратор, журналіст. Магістр культурології, НаУКМА.

Анна Кравець
Дослідниця, перекладачка, закінчила кафедру культурології Києво-Могилянській академії (2011), а також магістерську програму Вищої школи соціальних наук у Франції (2015). Членкиня Центру візуальної культури з 2009 року та редакції українського видання “Політична критика” з 2011 року. Досліджує проблеми культурних узагальнень, цікавиться антропологією чуттєвого, теоріями суб’єкта, експериментальними медіа та можливостями культурного перекладу.

Юстина Кравчук
Авторка, перекладачка. Магістр культурології, аспірантка відділу кіномистецтва і телебачення ІМФЕ ім. М. Рильського НАН України.

Леся Кульчинська
Куратор, культуролог, викладач, кандидат мистецтвознавства

Наталія Нешевець
Магістр культурології, НаУКМА, культурний менеджер та журналістка.

Олексій Радинський
Медіа-активіст, редактор української версії журналу “Політична критика”.

Катерина Рубан
Навчається на докторантурі Нью-Йоркського університету і робить історичне дослідження в Україні. Її дисертація ставить питання про роль лікарів та системи охорони здоров”я в модернізації та радянізації Закарпаття після 1945. Закінчила магістерську програму з історії в Центрально-європейському університеті (Будапешт) та з культурології в Києво-Могилянській Академії.

Ганна Циба
Культуролог, мистецтвознавець, критик, арт-журналістка. Аспірантка Інституту проблем сучасного мистецтва, досліджує кіно та візуальну культуру доби Перебудови.

Василь Черепанин
Викладач кафедри культурології Національного університету «Києво-Могилянська академія», директор Центру візуальної культури.

Руслана Козієнко

Культурний менеджер, культуролог, займається дослідженнями культурної травми та політик пам’яті, учасниця редакційної команди журналу “Політична критика” (української версії)